NOVÝ KLUBOVÝ MAGAZÍN ŠEVCI: VYHRAJ VSTUPENKY NA EVROPSKOU LIGU!

05.11.2017

Další kolo HET ligy je tady! Ševci dnes na zlínské Letné od 16:00 hod. vyzvou fotbalisty AC SPARTA PRAHA. Nezapomeňte na další číslo klubového magazínu ŠEVCI! Hrajeme o 4 volné vstupenky na zápas Evropské ligy, který se uskuteční v prosinci na Andrově stadionu v Olomouci.

Soupeře z Prahy svým pohledem představí Daniel Holzer, který je ve Zlíně ze Sparty na ročním hostování. Chybět nebudou ani zajímavosti ze vzájemných ligových duelů obou týmů.

O cestě na fotbalový vrchol jsme si v rozsáhlém rozhovoru povídali s bosenským záložníkem Adnanem Džafićem.
Těšit se můžete na novinky z mládežnického centra na Vršavě či zpověď mladého záložníka mladších dorostenců Lukáše Hrdličku, který hraje za zlínskou U17.

Dnešní zápas bude věnovaný vzpomínce na trenéra mládeže pana Radka Gábu, který nás navždy opustil začátkem tohoto týdne po dlouhé a těžké nemoci. Jeho památku uctíme společně minutou ticha před zahájením samotného utkání.

I tentokrát budeme soutěžit; tentokrát jsou ve hře 4 volné vstupenky na utkání evropské ligy FC Zlín vs. FC Lokomotiv Moskva, které se uskuteční 7. prosince 2017 v Olomouci.

Klubový magazín ŠEVCI! seženete dnes před i v průběhu utkání v mobilních fanshopech u hlavní a východní tribunu, či u našich kolportérů v okolí stadionu za pouhých 20 korun.

A pozor! I tentokrát je časopis slosovatelný a pro výherce budou během poločasové přestávky připraveny zajímavé ceny od společnosti RACIOLA!