Velká soutěž s klubovým magazínem: VYHRAJ LYŽOVÁNÍ V RAKOUSKÉM NASSFELDU!

27.11.2017

DERBY JE TADY! A s ním i poslední zápas na zlínské Letné v tomto roce. Do Zlína zanedlouho dorazí krajský rival z Uherského Hradiště. Utkání proti 1.FC Slovácko startuje již 17:30 hodin. Pro věrné fanoušky jsme do posledního magazínu připravili pořádné rozloučení před zimní přestávkou: hrajeme o lyžařský pobyt pro dvě osoby v rakouském Nassfeldu!

Soupeře ze Slovácka svým pohledem představí Tomáš Janíček, chybět nebudou ani zajímavosti ze vzájemných ligových duelů obou týmů.

O cestě na fotbalový vrchol jsme si v rozsáhlém rozhovoru povídali s naším šikovným obráncem Ondrou Bačou a připomeneme si i TOP momenty letošního roku.
Těšit se můžete na novinky z mládežnického centra na Vršavě či zpověď mladého talentovaného brankáře Jana Šišky, který vychytal v juniorském derby proti Slovácku svou čtvrtou nulu v sezoně.

I tentokrát budeme soutěžit. Pro věrné příznivce jsme ke konci podzimní sezony připravili soutěž o poukaz na pobyt pro dvě osoby v útulné horské chatě Montanara, která se nachází přímo v srdci lyžařského areálu Nassfeld.

A jak bude soutěž fungovat? Každý klubový magazín "ŠEVCI, DO TOHO!“ bude mít na titulní straně umístěno unikátní číslo. V době poločasové přestávky dávejte pozor – z prodaných magazínů vylosujeme totiž přímo na hřišti jedno číslo, jehož majitel si bude moct vyzvednout cenu na sekretariátu klubu v zázemí stadionu Letná.

A to není vše! I tentokrát hrajeme o ceny společnosti RACIOLA!

Klubový magazín Ševci! Zakoupíte před i v průběhu utkání buď u našich kolportérů v okolí stadionu nebo v mobilních fanshopech.