VÝSLEDKY MLÁDEŽE: U19 NEČEKANĚ PODLEHLA Č. BUDĚJOVICÍM, U17 VYHRÁLA NA PENALTY, U13 PŘEDVEDLA KONCERT PROTI SLOVÁCKU!

30.10.2017

FC FSTAV ZLÍN U19 - SK DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE U 19    2-3 (1-2)

SESTAVA:    Číž - Gerža, Uhřík (65. Tkadlec), Kolář Jakub, Maršálek - Novák, Štěpánek, Slaměna, Červenka (72. Kolář Jan) - Váňa, Sklenář

BRANKY:   Štěpánek, Kolář Jan

Nečekané klopýtnutí utrpěli naši nejstarší dorostenci v domácím prostředí proti Českým Budějovicím. Soupeř byl od začátku živější, důraznější a záhy se také ujal vedení. Přestože se nám podařilo rychle vyrovnat, obraz hry se příliš nezměnil. Až příliš mnoho okének v zadních řadách zapříčinilo, že soupeř šel ve 34. minutě opět do vedení. Po přestávce přišla studená sprcha v podobě třetího gólu po jednoduché křídelní akci a soupeř odskočil o dvě branky. Změna v obrazu hry nastala s příchodem Jana Koláře v 73. minutě: nejdříve se v tisíciprocentní šanci objevil Váňa, ale netrefil prázdnou budějovickou bránu. Následně samotný Kolář snížil na 2-3. V závěrečném tlaku se již bohužel vyrovnat nepodařilo, a tak poprvé v podzimní části vyšli naši dorostenci na domácím hřišti bodově naprázdno.

FC FASTAV ZLÍN U17 - SK DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE 1-1 (0-1), P. K. 4-2

SESTAVA:     Křepela - Němeček (56. Knedla), Kadrle, Vaněk (62. Nechvátal), Slovák - Drábek (50. Podhajský), Cedidla, Hellebrand, Hrdlička, Hořák (41. Staněk) - Strachoň

BRANKA: Hrdlička z p. k.

Velmi podobný první poločas jako u starší kategorie: soupeř velmi důrazný v osobních soubojích, naopak naši hráči začali ve velmi vlažném tempu, což se projevilo i na průběžném skóre. Budějovičtí dokázali jít do vedení, když se ve 20. minutě po standardní situaci  prosadil Faltýn. Až poločasová bouřka v kabině dokázala naše kluky probudit. V druhém poločase již bylo vidět z naší strany více snahy, bojovnosti a nasazení, a přineslo to také úspěch v podobě vyrovnávacího gólu: Strachoň byl po svém průniku do pokutového území faulován a nařízenou penaltu proměnil Hrdlička.Stanovil tak konečný výsledek po 80-ti minutách. V následném penaltovém rozstřelu se blýskl brankář Křepela, který zlikvidoval dva střelecké pokusy  soupeře a přispěl tak velkou měrou k zisku bonusového bodu pro naše barvy.

FC FASTAV ZLÍN U13 - 1. FC SLOVÁCKO U13   13-0  (11-0) !!!

SESTAVA:   Husták - Pumprla, Michalík, Antolák, Frolek, Průcha, Martinko, Navrátil F., Malenovský, Petruta, Červinka, Grygera, Měrka, Navrátil O., Bruštík, Kresa

BRANKY:    4 FROLEK MARTIN, 3 NAVRÁTIL FILIP, 2 PETRUTA STANISLAV, 1 MICHALÍK MILAN, 1 KRESA VÍT, 1 MĚRKA MAREK, 1 PUMPRLA MATĚJ

FC FASTAV ZLÍN U12 - 1. FC SLOVÁCKO U12  4-9  (2-5)

SESTAVA:    Huňa - Hvozdenský, Tesař, Ševčík, Tomaštík, Ulrych, Branecký, Pacík, Ondroušek, Sedláček, Žabčík, Garaja, Hodulák, Kuneta, Šrajer, Tureček, Husták

BRANKY:  4 BRANECKÝ LUKÁŠ

Pozn.: Utkání U18 a U16 proti Zbrojovce Brno bylo odloženo z důvodu nepříznivého počasí na NEDĚLI 19. 11. 2017 - hřiště UMT Ivanovice - 10.30 a 12.30 hod.