Víkendové výsledky mládeže (3. - 4. 3.)

05.03.2018

U21 – FK FOTBAL TŘINEC U21 1:1 (0:1)
Branka: Votava
Juniorka neprohrála již sedm utkání v řadě, ale tentokrát je remíza rozhodně neúspěchem. V zápase měli naši mladíci jednoznačnou územní převahu, brankově se však nedokázali prosadit víc než jednou. Soupeř podnikl v první půli ojedinělý brejk a proměnil ho ve vedoucí gól. Ve druhé půli stačil vyrovnat jen Votava, další šance už zůstaly nevyužity.
V neděli 11. 3. od 10:30 hodin hostí U21 v dalším utkání FC VYSOČINA JIHLAVA U21 na UT Vršava.

U19 – FK MLADÁ BOLESLAV U19   1:2 (0:1)
Branka: Sklenář Petr
Série vítězných utkání našich dorostenců v řadě za sebou se zastavila v sobotu na čísle čtyři. Soupeř dokázal zodpovědným výkonem eliminovat útočnou snahu zlínských fotbalistů a využít dvě standardní situace ke vstřelení branek. Ani zlepšený výkon v druhé půli a branka Sklenáře již nezměnila nic na tom, že soupeř si odvezl z Vršavy tři body.
V sobotu 10. 3. od 12:15 hodin se U19 utká v Praze proti SK SLAVIA PRAHA U19.

U18  - FC VSETÍN U19    10:1  (4:0)  (přípravné utkání)
Branky: 4 Lehký, 3 Blanař, 1 Maliňák, 1 Slovák, 1 Hruška
Starší dorostenci kategorie U18 začíná svou soutěž až za 14 dní, a tak ještě ladí formu v přípravných utkáních. Tentokrát si pozvali na umělou trávu na Vršavu soupeře z nedalekého Vsetína a nedali mu žádnou šanci. Brankostroj se zastavil na čísle deset, do hry se dostali i hráči mladších ročníků a předvedli se ve velmi dobrém světle.
Příští týden přivítá U18 v generálce na jarní mistrovskou soutěž „B“ muže Viktorky Otrokovice, a to v neděli 11. 3. od 13:00 hodin na Vršavě.

U17– FK MLADÁ BOLESLAV U17  0:1 (0:1)
Mladší dorostenci měli po většinu utkání více ze hry, ale nedokázali proměnit své šance. Soupeř šel do vedení po standardní situaci, naši kluci odpověděli velkou šancí Němečka. V druhé půli dohrávali boleslavští v deseti bez vyloučeného hráče, dostali se pod velký tlak, přesto dokázali jednobrankové vedení uhájit a získali cenné tři body.
V sobotu 10. 3. od 14:30 hodin se U17 utká v Praze proti SK SLAVIA PRAHA U17

U16  - FC VSETÍN U17   12:0  (4:0)   (přípravné utkání)
Branky: 2 Číž A., 2 Andrlík, 2 Lehký, 1 Chrudina, 1 Richvalský, 1 Tkáč, 1 Maliňák, 1 Jura, 1 Jadrníček

Žákovská družstva vyrazila k našim sousedům na Slovensko. Utkání v Dunajské Stredě se odehrálo v krásném mládežnickém komplexu, součástí kterého je několik hřišť s umělým i přírodním povrchem s umělým osvětlením.
 DAC DUNAJSKÁ STREDA U15 – U15  0:2 (0:1) (přípravné utkání)
Branky: Číž, Kyas

DAC DUNAJSKÁ STREDA U14– U14  1:1 (1:0) (přípravné utkání)
Branka: Zábojník

MFK FRÝDEK-MÍSTEK U13 – U13  5:5 (4:0) (přípravné utkání)
Branky: 3 Kresa, 1 Průcha, 1 Petruta
Zajímavý průběh mělo utkání mladších žáků ve Frýdku-Místku. Hrálo se na „velkém“ hřišti 11na11 (oproti soutěžním zápasům 7na7). Domácí v prvním poločase dominovali, v druhé půli ještě vedli 5:2, ale pak naši hráči zapnuli na vyšší obrátky, vyrovnali a dokonce sahali v závěru i po vítězství.

MFK FRÝDEK-MÍSTEK U12 – U12  9:5 (4:4) (přípravné utkání)
Branky: 3 Slončík Š.,  1 Ondroušek, 1  Kirschner