Béčko zakončilo přípravu porážkou v Jihlavě

28.07.2019

Poslední přípravný zápas zlínské rezervě výsledkově nevyšel. Ta hrála utkání v Jihlavě, kde se v obou sestavách ukázaly posily z A týmu. Zlínští nezachytili opět úvod utkání a brzy prohrávali o dvě branky. S přibývajícím časem se jejich výkon zlepšoval, ale bohužel stačil pouze na jednu vstřelenou branku.

Hned v 15. minutě to bylo 2:0 pro domácí. Prvně se prosadili po rychlém protiútoku, kdy zakončili brankou samostatný nájezd. Druhá branka padla po střele z pokutového území a následné dorážce domácích.

Mladí ševci sice drželi míč na kopačkách více, ale do vážnějších situací se dostávali jen zřídka. Až ve druhém poločase předvedli krásnou kombinaci zakončenou golem Šišky. Vypadalo to, že by mohlo dojít i k vyrovnání, ale domácí brzy po inkasované brance odpověděli golem z rohového kopu a stanovili tak konečný stav na 3:1 pro domácí.

Příští vikend se už naplno rozjede MSFL. Naši mladíci jedou v neděli do Uničova, výkop je naplánován na 10:30.

FC Vysočina Jihlava B - FC FASTAV Zlín B 3:1 (2:0)

Branka: Šiška P.
Sestava: Šiška J. - Pernica, Bačo, Košák, Nečas, Tkadlec, Slaměna, Janetzký, Mlýnek V., Červenka, Váňa
Střídali: Štěpánek, Kolář, Uhřík, Gettler, Mlýnek M., Šiška P., Kaláb