FC Zlín oficiální web

Juniorka s Třincem pouze remízovala

U21

04.03.2018

Na zlínské Vršavě se snažila domácí juniorka vrátit do čela tabulky, proti které stála ocelářská tvrz. Ševci celý zápas dobývali bránu Třince, ale jedna vstřelená branka stačila pouze na remízu 1:1.

Na začátku utkání se objevil ve velké příležitosti Martin Mlýnek, který se ocitl po přistrčení Gettlerem sám před Adamuškou, bohužel pro zlínské byl právě třinecký brankář poprvé úspěšnější.

Na konci úvodní dvacetiminutovky se opět zaskvěl exzlínský Adamuška. Po odraženém míči bravůrně vychytal dorážku Gettlera. O dvě minuty později se již měnilo skóre. Bohužel na druhé straně.

Ve 21. minutě podnikli rychlý protiútok třinečtí a centrovaný míč uklidil přesně za tyč Nieslanik, 0:1. Zbytek poločasu žlutomodří drželi míč, ale do žádné větší šance se nedostali.

Druhý poločas se hnali zlínští za vyrovnáním. Urputně bránícího soupeře dokázal překonat až v 63. minutě Votava, který se po autovém vhazováním obtočil kolem obránce a překonal na vzdálenější tyč Adamušku, 1:1.

Ševci postupně přidávali na tempu, ale z hranice vápna dokázal Votavovu střelu vyrazit pozorný Adamuška. Hosté se před Zlámalovu bránu dostávali hodně ojediněle a tak poslední šanci na zvrat skóre měl Martin Mlýnek, který po navedení míče do pokutového území mířil mimo tři tyče.

Další zápas hraje zlínská juniorka opět doma. V neděli v 10:30 vyzve na Vršavě celek z Jihlavy.

FC FASTAV Zlín U21 – FK Fotbal Třinec U21 1:1 (0:1)

Branky: 63. Votava – 21. Nieslanik
ŽK: Matyáš - Potucek