Juniorka začala přípravu přestřelkou s Kroměříží

08.07.2019

Zlínští mladíci mají za sebou už týden přípravy a také první přátelské utkání. V sobotu se utkali v Těšnovicích s Kroměříží, kde přítomní diváci viděli hned 7 branek. Mladí Ševci sice po poločase vedli 1:0, ale po změne stran domácí skóre otočili a vyhráli 4:3. Tomuto vítězství nezabránil ani hattrick Martina Váni.

Zlínský rezervní tým bude od nové sezony hrát třetí nejvyšší soutěž - MSFL. A proto trenéři nenechali nic náhodě a začali spolu se svými svěřenci trénovat hned od 1. července. A proto přišlo na řadu i první měření sil, kdy žlutomodří Ševci vyzvali Hanáky.

„Byl to klasický první přípravný zápas. Utkání ukázalo spoustu chyb, a že máme práce jako na kostele. Na druhé straně se v naší hře objevily i dobré věci. Kroměříž má velmi silný tým a pro nás to bylo velmi poučné utkáni", uvedl po zápase hlavní trenér Zlína Jan Jelínek. Ten měl k dispozici z prvoligového kádru pouze Cedidlu a Hellebranda.
„I když soupeř byl více na míči, první půle byla z naší strany lepší než druhá", dodal zlínský kouč.

Další přípravné utkání sehrají zlínští mladíci v sobotu na hřišti Pitína, kde se střetnou s divizním Slavičínem. Výkop je naplánován na 10:30.

HS Kroměříž - FC FASTAV Zlín B 4:3 (0:1)

Branky: Masař, Fládr, Kovář, Otepka - 3 Váňa